Zotter Schokoladen Bio "Frohes Fest und Guten Rutsch", 140 g

Om cadeau te geven of om zelf van te smullen

€ 11,59

(€ 82,79 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 140 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Handgemaakt chocoladeduet
  • Alcoholvrij
  • Vrolijk vormgegeven geschenkverpakking

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Bio "Frohes Fest und Guten Rutsch", 140 g € 11,59 (€ 82,79 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,59 (€ 65,90 / kg)
Totaalprijs: € 18,18
Beschrijving

Twee zoete lekkernijen voor de feestdagen. De kerstversie betovert met hemelse kaneelnougat en marsepein. Aan het einde van het jaar kun je genieten van delicaat smeltende chocolade gevuld met melkchocolademousse.

Inhoud: 2 repen van elk 70 g

  • Fröhliche Weihnachten Gekruide marsepein op kaneelnougat (handgemaakt)
  • Glücksbringer: melkchocolademousse (handgemaakt)

Afmeting verpakking (BxHxD): 15,5 x 14 x 1,7 cm

Art. nr.: XPI-ZSM-22425
Inhoud: 140 g
EAN: 9006403073956
Producentnummer: 22425
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij, Alcoholvrij
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], 14 % appel gedroogd[2], cacaoboter[1], Cacaomassa[1], 11 % appelsap[2], melkpoeder[2], invertsuikersiroop[2], 4 % honing[2], magere melkpoeder[2], Haselnüsse[2], Veenbessen[2], glucosestroop[2], 0,5 % kaneel[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], emulgator[2] (sojalecithine), vanillebonen poeder[1], Steenzout, 50 % Minimum cacaogehalte in de donkere melkchocolade[2]

  1. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal: 48% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit biologische landbouw

ruwe rietsuiker[1], 21 % Haselnüsse[2], Cacaomassa[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], 6 % Mandeln[2], 6 % cashewnoten[1], boter[2], magere melkpoeder[2], Emulgator: zonnebloemlecithine[2] (soja[2]), hele rietsuiker[1], Steenzout, vanillebonen poeder[1], kaneel[2], kardemom (elettaria cardamomum)[2], steranijs[2]

  1. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal 65% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1955 / 467 kj / kcal
Vet 25 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 14 g
Koolhydraten 52 g
  waarvan Suiker 47 g
Eiwitten 5,5 g
Zout 0,17 g
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2458 / 587 kj / kcal
Vet 44 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 17 g
Koolhydraten 38 g
  waarvan Suiker 33 g
Eiwitten 10 g
Zout 0,14 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio "Frohes Fest und Guten Rutsch"

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder