Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Amandelmuis, 20 g

Amandel Met Vanille

€ 2,19

(€ 109,50 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Nougat-lolly
  • Gemaakt van Spaanse amandelen
  • Met witte chocolade

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Balleros "Gebrannte Mandeln", 100 g

Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Amandelmuis, 20 g € 2,19 (€ 109,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Balleros "Gebrannte Mandeln", 100 g € 6,59 (€ 65,90 / kg)
Totaalprijs: € 8,78
Beschrijving

De Choco Lolly Amandelmuis van Zotter Schokoladen is gemaakt van zoete Spaanse amandelen voor amandel nougat, en met de witte chocolade en vanille veilig voor elke knabbel!

Art. nr.: XPI-ZSM-25402
Inhoud: 20 g
EAN: 9006403035015
Producentnummer: 25402
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Aromatisch, Chocoladeachtig, Zoet
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[1], cacaoboter[1], 24 % amandelen[2], melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], sojalecithinen (E322)[3], vanillebonen poeder[1], Steenzout, kaneel[1], rozenblaadjes[2], citroen fruitpoeder[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2], suiker[2])

  1. uit eerlijke handel, totaal aandeel eerlijke handel 61% / uit gecertificeerde biologische landbouw
  2. uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2516 / 601 kj / kcal
Vet 43 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 19 g
Koolhydraten 46 g
  waarvan Suiker 42 g
Eiwitten 9,4 g
Zout 0,23 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Amandelmuis

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling