Zotter Schokoladen Biologische Choco Drops - Pure Chocolade 70%, Veganistisch, 100 g

Met pure cacaoboter & rietsuiker

€ 5,29

(€ 52,90 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Nog 1 stuk op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • 70% cacaogehalte
  • Lichte zoetheid
  • Veganistisch

Vaak samen gekocht met Manner Warme chocolademelk, 450 g

Zotter Schokoladen Biologische Choco Drops - Pure Chocolade 70%, Veganistisch, 100 g € 5,29 (€ 52,90 / kg)
Manner Warme chocolademelk, 450 g € 9,69 (€ 21,53 / kg)
Totaalprijs: € 14,98
Beschrijving

Deze heerlijke, veganistische choco drops hebben een cacaogehalte van 70% en een lichte zoetheid van rietsuiker. Pure cacaobote maakt de volle smaak compleet.

De choco drops zijn niet alleen geschikt voor het bakken van allerlei lekkernijen, maar vormen ook de perfecte topping voor ijscoupes, wafels, pannenkoeken, muesli of pap!

Art. nr.: XPI-ZSM-18188
Inhoud: 100 g
EAN: 9006403079323
Producentnummer: 18188
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Veganistisch, Alcoholvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: A - Gluten, E - Pinda's, F - Sojabonen, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

Cacaomassa[2], ruwe rietsuiker[2], cacaoboter[2], 70 % minimaal cacaogehalte in pure chocolade[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. van fairtrade, fairtradeaandeel in totaal: 100% / van gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2428 / 580 kj / kcal
Vet 42 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 26 g
Koolhydraten 36 g
  waarvan Suiker 30 g
Eiwitten 8,4 g
Zout 0,01 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Choco Drops - Pure Chocolade 70%, Veganistisch

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder