Zotter Schokoladen Organic Squaring the Circle - Forest Berry Coconut Circle with Date Sugar, 70 g

Vegan chocolade met een bessen-fruitige smaak

€ 4,19

(€ 59,86 / kg, Incl. 6% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Met kokoscouverture
  • Witte chocolade
  • Frambozen- en bosbessensmaak

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Organic Squaring the Circle - Forest Berry Coconut Circle with Date Sugar, 70 g € 4,19 (€ 59,86 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,59 (€ 65,90 / kg)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

Deze mooie paarse reep is gemaakt van de beste witte chocolade, een witte kokoscouverture en heel veel frambozen en bosbessen. De combinatie van deze fijne ingrediënten zorgt voor een fruitige bessensmaak. De afdronk smaakt prima naar kokos en dadel. De cacaoboter en een vleugje citroen geven de chocolade een extra delicate textuur.

Art. nr.: XPI-ZSM-18608
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403053651
Producentnummer: 18608
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Biologisch, Lactosevrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Fruitig, Intens, Chocoladeachtig, Pure chocolade, Bessen
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

44 % Dadelsuiker[1], cacaoboter[1], kokosvruchtenpoeder[2] (9 % Kokospasta[2], kokosroom[2], kokosmeel[2]), frambozen[2], 4 % gedroogde bosbessen[2], sojalecithine (E322)[3], citroen fruitpoeder[2] (citroensapconcentraat[2], maïszetmeel[2], suiker[2]), vanillebonen poeder[2], Steenzout

  1. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal 79% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's, melk en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2391 / 571 kj / kcal
Vet 42 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 27 g
Koolhydraten 41 g
  waarvan Suiker 27 g
Eiwitten 3,5 g
Zout 0,08 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Organic Squaring the Circle - Forest Berry Coconut Circle with Date Sugar

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder