BioKing Biologische vijgenconfectie met sinaasappels, 200 g

Handgemaakte rauwe lekkernijen gemaakt met hoogwaardige ingrediënten

€ 5,49

(€ 27,45 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 g

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met sinaasappels en kokosvlokken
  • Fruitig en zoet
  • Volledig natuurlijk

Vaak samen gekocht met Manner Fredi-Keks, 175 g

BioKing Biologische vijgenconfectie met sinaasappels, 200 g € 5,49 (€ 27,45 / kg)
Manner Fredi-Keks, 175 g € 2,09 (€ 11,94 / kg)
Totaalprijs: € 7,58
Beschrijving

Het recept bevat biologisch geteelde vijgen, afgerond met sinaasappelvlokken van zongerijpte sinaasappels en fijne kokosvlokken. Dit resulteert in een fijne fruitsmaak die barst van de natuurlijke zoetheid van alle componenten.

  • Lekker als tussendoortje of als garnering van taarten, fruitsalades en muesli's!

Opmerking voor mensen met allergieën:

  • Kan door productiefaciliteiten sporen van gluten, noten, soja en sesam bevatten.
Art. nr.: XAY-PL-102605
Inhoud: 200 g
EAN: 9120013234412
Producentnummer: 102605
Merk: BioKing
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Biologisch
Provincie: Tirol
Sporen van: A - Gluten, F - Sojabonen, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Smaak: Zoet
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1206 / 288 kj / kcal
Vet 4,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 3,4 g
Koolhydraten 59,7 g
  waarvan Suiker 54,2 g
Vezels 11,4 g
Eiwitten 4,1 g
Zout <0,1 g
Ingrediënten

vijgenblokjes[1], 15 % sinaasappelschilfers[1] (gedroogde Orangen[1], Rijstmeel[1]), Kokosraspel[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Oostenrijk, office@bioking.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BioKing Biologische vijgenconfectie met sinaasappels

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder