Demmers Teehaus Quick-T BIO Rooibos Oriental Nights, 25 zakjes (50 g)

Maakt oosterse dromen waar

€ 5,49

(€ 109,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 25 zakjes

Op voorraad vanaf 07. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op maandag, 12. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met Oosterse kruiden
  • Natuurlijke, zoete smaak
  • Ideaal voor het koude seizoen

Vaak samen gekocht met Demmers Teehaus Citroen-Kruidenthee, 100 g

Demmers Teehaus Quick-T BIO Rooibos Oriental Nights, 25 zakjes (50 g) € 5,49 (€ 109,80 / kg)
Demmers Teehaus Citroen-Kruidenthee, 100 g € 8,99 (€ 89,90 / kg)
Totaalprijs: € 14,48
Beschrijving

Beleef warme, oosterse kruiden in een theezakje en geniet op koude dagen van de Quick-T Roiboos Oriental Nights thee van Demmers Teehaus.

Bereiding: giet één sachet in 200 ml heet water van 100°C en laat het 5 minuten trekken.

Art. nr.: XPI-DT-00-50284
Inhoud: 50 g
EAN: 9004163316931
Producentnummer: 00-50284
Merk: Demmers Teehaus
Producteigenschappen: Plasticvrij, Biologisch
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Smaak: Zoet, Kruidig
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch, EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rooibosthee[1], zoethoutwortels[1], kaneel[1], natuurlijk kruidenaroma, kruidnagel[1], kruiden olie[1], bourbon vanille[1]

  1. uit biologische landbouw
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Oostenrijk, www.tee.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Demmers Teehaus Quick-T BIO Rooibos Oriental Nights