Die Käsemacher Abrikozen gevuld met roomkaas, 250 g

Heerlijke ingelegde canapés voor op de kaasplank

€ 4,69

(€ 18,76 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zoet fruit in een glas
  • Gevuld met romige koemelkroomkaas
  • Zoet en fruitig met een vleugje citrus

Vaak samen gekocht met Die Käsemacher Dadels Gevuld met Roomkaas, 250 g

Die Käsemacher Abrikozen gevuld met roomkaas, 250 g € 4,69 (€ 18,76 / kg)
Die Käsemacher Dadels Gevuld met Roomkaas, 250 g € 4,69 (€ 18,76 / kg)
Totaalprijs: € 9,38
Beschrijving

De heerlijke roomkaas harmonieert prachtig met de zoete abrikozen en zorgt voor smaken die zeker in de smaak zullen vallen!

  • als aanvulling op een dessert kaasplankje
  • omwikkeld met ham of spek als kleine amuse of
  • puur als tussendoortje
Art. nr.: XPI-DKM-371
Inhoud: 250 g
EAN: 90364259
Producentnummer: 371
Merk: Die Käsemacher
Producteigenschappen: Vegetarisch, Glutenvrij
Provincie: Neder-Oostenrijk
Sporen van: O - Zwaveloxide en sulfieten
Ingrediënten

44 % Koolzaadolie, 45 % abrikozen gedroogd (gestabiliseerd, bewaard), 11 % verse kaas (minstens 70% F.I.T.).[5] (tafelzout), gemodificeerd zetmeel[2], guargom (E412)[1], ascorbinezuur (E300)[3], zwaveldioxide (E220)[4], kaliumsorbaat[4]

  1. verdikkingsmiddel
  2. gemodificeerd zetmeel
  3. Stabilisator
  4. Conserveringsmiddelen
  5. warmte behandeld
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1331 / 318 kj / kcal
Vet 14 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 4,3 g
Koolhydraten 43 g
  waarvan Suiker 29 g
Eiwitten 2,9 g
Zout 0,05 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DIE KÄSEMACHER GmbH, Europastraße 5, 9302, Vitis, Oostenrijk, www.kaesemacher.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Die Käsemacher Abrikozen gevuld met roomkaas