Dr. Oetker Chocoladevlokken, 100 g

Decor voor je bakcreaties

€ 3,29

(€ 32,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bijzonder chocoladeachtig
  • Voor het decoreren van gebak
  • Voor taarten, cakes, ijs & Co.

Vaak samen gekocht met Manner Warme chocolademelk, 450 g

Dr. Oetker Chocoladevlokken, 100 g € 3,29 (€ 32,90 / kg)
Manner Warme chocolademelk, 450 g € 9,89 (€ 21,98 / kg)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

De chocoladeschilfers van Dr. Oetker smaken bijzonder chocoladeachtig en kunnen worden gebruikt om taarten, gebak, ijscreaties en nog veel meer te versieren.

Art. nr.: XPI-KAS-148931
Inhoud: 100 g
EAN: 9008200003716
Producentnummer: 148931
Merk: Dr. Oetker
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Ingrediënten

suiker, Cacaomassa, cacaoboter, melkpoeder, melk vet, vanille smaak

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2098 / 501 kj / kcal
Vet 26 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 16 g
Koolhydraten 58 g
  waarvan Suiker 56 g
Vezels 7,2 g
Eiwitten 5 g
Zout 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: DR. OETKER GMBH, Ringmauergasse 9/1, 9500 , Villach, Oostenrijk, www.oetker.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dr. Oetker Chocoladevlokken

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder