Heumanderl Hooi korrels, 500 g

Aanvullend diervoeder voor kleine dieren

€ 3,29

(€ 6,58 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Op voorraad vanaf 23. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 28. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Gepelleteerd
  • Van geperste hooibloemen
  • Onbehandeld
  • Uit Oostenrijk

Vaak samen gekocht met Almenland Heu Kruidenhooi 4,3 kg, 4,30 kg

Heumanderl Hooi korrels, 500 g € 3,29 (€ 6,58 / kg)
Almenland Heu Kruidenhooi 4,3 kg, 4,30 kg € 21,49 (€ 5,00 / kg)
Totaalprijs: € 24,78
Beschrijving

Hooi pellets van Heumanderl is een onbewerkt aanvullend diervoeder voor kleine dieren, geproduceerd in Oostenrijkse kwaliteit. De pellets natuurproduct wordt op natuurlijke wijze verkregen uit geperste hooibloemen.

Opgelet! De hooikorrels moeten droog en beschermd tegen de zon bewaard worden!

Art. nr.: XZO-HEU-113002
Inhoud: 500 g
EAN: 9120037020107
Producentnummer: 113002
Merk: Heumanderl
Provincie: Stiermarken
Diervoer: Aanvullend diervoer voor huisdieren
Algemene informatie: Kleur kan afwijken van de originele afbeelding
Juridische informatie
Fabrikant: Heumanderl, Moos 3, 8733, Sankt Marein-Feistritz, Oostenrijk, www.heumanderl.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Heumanderl Hooi korrels

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder