Hofladen Hirschmann Pompoenzaad kruidenzout, 160 g

Stiermarkse allrounder

€ 11,79

(€ 73,69 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 160 g

Nog 2 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met zeezout & chili
  • Perfect bij vlees, groenten en salades
  • Zonder conserveringsmiddelen

Vaak samen gekocht met Wiberg Gemengde Peperkorrels, 43 g

Hofladen Hirschmann Pompoenzaad kruidenzout, 160 g € 11,79 (€ 73,69 / kg)
Wiberg Gemengde Peperkorrels, 43 g € 2,21 (€ 51,40 / kg)
Totaalprijs: € 14,00
Beschrijving

Typisch Stiermarks en universeel toepasbaar: pompoenpitten, zeezout, oregano, tijm, lavas en chili in een harmonieuze combinatie. Ideaal bij vlees, groenten en om salades te verfijnen. Zonder bewaarmiddelen en lossingsmiddelen.

Opmerking: indien beschermd tegen licht bewaard, kan het minstens een jaar worden bewaard.

Art. nr.: XPI-36-160g
Inhoud: 160 g
EAN: 9120074860827
Producentnummer: 36-160g
Merk: Hofladen Hirschmann
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Pompoenpit Kruidenzout

onbehandeld steenzout, Pompoenpitten, Kruiden (Thymian, oregano, Chilli, Liebstöckel, rode peper)

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Oostenrijk, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Hofladen Hirschmann Pompoenzaad kruidenzout