Kastner Hartjes-Pretzel-Sterren, 300 g

Traditioneel genot van Duitse peperkoek in geliefde kerstvormen

€ 4,49 € 4,99 -10%

(€ 14,97 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bijzonder zacht
  • Verfijnde ingrediënten
  • Omhuld met fijne pure chocolade

Vaak samen gekocht met Demmers Teehaus Quick-T BIO English Breakfast, 25 Zakken (43,75 g)

Kastner Hartjes-Pretzel-Sterren, 300 g € 4,49 (€ 14,97 / kg)
Demmers Teehaus Quick-T BIO English Breakfast, 25 Zakken (43,75 g) € 4,49 (€ 102,63 / kg)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

Peperkoek, omhuld met chocolade: de geliefde klassieke vormen hart, ster en krakeling ontmoeten heerlijke pure chocolade. De zachte, sappige peperkoek versmelt met een laagje fijne donkere chocolade, dat de kerstkruiden een elegante, subtiel bittere smaak geeft. Een ware traktatie voor gezellige adventsmomenten en op de mooi gevulde kerstplank.

Art. nr.: XPI-UNI-876274
Inhoud: 300 g
EAN: 9001734143019
Producentnummer: 876274
Merk: Kastner
Provincie: Opper-Oostenrijk
Sporen van: C - Eieren, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

tarwebloem, glucose-fructosestroop, Cacaomassa, suiker, cacaoboter, bevochtiger (Sorbit), appel extract, Kruiden, Karamelsiroop, rijsmiddel (ammonium bicarbonaat), natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur)), emulgator (sojalecithine), aroma’s

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1587 / 379 kj / kcal
Vet 1,2 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6,7 g
Koolhydraten 63 g
  waarvan Suiker 33 g
Eiwitten 5,3 g
Zout 0,31 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Oostenrijk, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kastner Hartjes-Pretzel-Sterren