Kastner Honingpeperkoek, 300 g

Eerlijke ambacht & onmiskenbare smaak

€ 4,31 € 4,79 -10%

(€ 14,37 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Smeuïge textuur
  • Fijne specerijen
  • Met echte bijenhoning

Vaak samen gekocht met Almdudler Haribo Almdudler Gummipärchen®, 160 g

Kastner Honingpeperkoek, 300 g € 4,31 (€ 14,37 / kg)
Almdudler Haribo Almdudler Gummipärchen®, 160 g € 1,99 (€ 12,44 / kg)
Totaalprijs: € 6,30
Beschrijving

Echte bijenhoning geeft deze peperkoek zijn karakteristieke, verfijnde zoetheid en dat herkenbare aroma dat al generaties lang geliefd is. Harmonieus samengestelde kruiden en de smeuïg-zachte structuur maken van elke hap een warm genietmoment. Een echte klassieker op tafel die herinneringen oproept en perfect samengaat met een kopje thee of koffie.

Art. nr.: XPI-UNI-876270
Inhoud: 300 g
EAN: 9001734133003
Producentnummer: 876270
Merk: Kastner
Provincie: Opper-Oostenrijk
Sporen van: G - Melk, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

tarwebloem, suiker, Zartbitterschokolade (Cacaomassa, suiker, cacaoboter, emulgator (sojalecithine)), vanille-extract, honing, glucose-fructosestroop, Kruiden, appel extract, Heel Eipoeder, gekleurde suiker (suiker, Zetmeel (van tarwe/maïs)), Glukosesirup, bietensapconcentraat, spinazie poeder, kleurstof (Curcumine), aardappelzetmeel, Karamelsiroop, rijsmiddel (ammonium bicarbonaat), natriumcarbonaat (E500), kaliumcarbonaat, aroma, Maltodextrin, zuurteregelaar (Acidum Lacticum (melkzuur))

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1528 / 365 kj / kcal
Vet 0,5 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 3,4 g
Koolhydraten 71 g
  waarvan Suiker 47 g
Eiwitten 5,1 g
Zout 0,37 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Franz Kastner GmbH, Lebzelterstraße 243, 4190, Bad Leonfelden, Oostenrijk, office@kastner-austria.at, www.kastner-austria.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kastner Honingpeperkoek

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder