Kelly´s Kaas Snips, 130 g

Ideale partysnack

€ 2,99

(€ 23,00 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 g

Op voorraad vanaf 13. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Van maïsgriesmeel
  • Zonder kleurstoffen
  • Zonder smaakversterkers

Vaak samen gekocht met Kelly´s Riffels Sour Cream & Onion, 130 g

Kelly´s Kaas Snips, 130 g € 2,99 (€ 23,00 / kg)
Kelly´s Riffels Sour Cream & Onion, 130 g € 2,99 (€ 23,00 / kg)
Totaalprijs: € 5,98
Beschrijving

Kelly's Snips zijn een must op feestjes. Heb je Kelly's Snips met kaassmaak al geprobeerd? Gemaakt van Oostenrijks maïsgriesmeel en zonder kleurstoffen of kunstmatige smaakversterkers!

Art. nr.: KEL-15001937
Inhoud: 130 g
EAN: 9000159162018
Producentnummer: 10001348
Merk: Kelly´s
Producteigenschappen: Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder smaakversterkers
Provincie: Wenen
Sporen van: A - Gluten, E - Pinda's
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

63 % maïsgriesmeel, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad), Natürliche Aromen, gist extract, Zout, gemodificeerd zetmeel, Kaaspoeder, zoet weipoeder, zuurteregelaar (citroenzuur (E330)), rozemarijn

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2068 / 494 kj / kcal
Vet 25 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 2,6 g
Koolhydraten 60 g
  waarvan Suiker 5,6 g
Vezels 2,3 g
Eiwitten 6,4 g
Zout 2 g

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Kelly´s Kaas Snips