KOTÁNYI Gemalen Groene Munt, 9 g

Veelzijdig in gebruik!

€ 2,99

(€ 332,22 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 9 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Heerlijk voor curry's, chutneys & sauzen
  • Mentholachtige smaak
  • Verfrissend

Vaak samen gekocht met Willi Dungl BIO Thee Verzachtende Keel, 40 g

KOTÁNYI Gemalen Groene Munt, 9 g € 2,99 (€ 332,22 / kg)
Willi Dungl BIO Thee Verzachtende Keel, 40 g € 4,59 (€ 114,75 / kg)
Totaalprijs: € 7,58
Beschrijving

Munt heeft een pure en verfrissende geur. De smaak is mentholachtig en geeft eten en drinken een oosterse toets. Met KOTÁNYI Groene Munt kun je al je gerechten op smaak brengen die ook goed samengaan met citroen.

Gebruik:

  • Heerlijk voor curry's, chutneys, lamsvlees, muntsaus, yoghurtdranken, punch, thee
Art. nr.: XKY-KO-17970110
Inhoud: 9 g
EAN: 9001414017975
Producentnummer: 17970110
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

gehakte groene munt

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Gemalen Groene Munt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder