KOTÁNYI Geraspte Bonenkruid, 18 g

Verfijnt stevige en sterke gerechten!

€ 3,49

(€ 193,89 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 18 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Ideaal voor lam en varkensvlees
  • Peperachtige smaak
  • Intens aroma

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Gedroogde Marjolein, 10 g

KOTÁNYI Geraspte Bonenkruid, 18 g € 3,49 (€ 193,89 / kg)
KOTÁNYI Gedroogde Marjolein, 10 g € 3,49 (€ 349,00 / kg)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

KOTÁNYI bonenkruid is een populaire specerij voor hartige en stevige gerechten. De smaak, peperig met een subtiele noot van kruiden, past goed bij vleesgerechten zoals lam en varkensvlees. Verfijnt ook vullingen voor gevogelte- of vissoepen.

Art. nr.: XKY-KO-418301
Inhoud: 18 g
EAN: 9001414041833
Producentnummer: 418301
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

Bonenkruid

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam en melk (lactose).

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Geraspte bonenkruid