KOTÁNYI Knoflookzout Met Kruiden, 50 g

Geweldige smaak, veelzijdige kruiden

€ 3,99

(€ 79,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad vanaf 05. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor Mediterrane groentegerechten
  • Verfijnt soepen & sauzen
  • Intensieve smaak

Vaak samen gekocht met KOTÁNYI Steak Pepper, 45 g

KOTÁNYI Knoflookzout Met Kruiden, 50 g € 3,99 (€ 79,80 / kg)
KOTÁNYI Steak Pepper, 45 g € 3,99 (€ 88,67 / kg)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

Duitse verpakking: Knoblauchsalz mit Kräutern

Knoflook & zout zijn gewoon een must voor veel mediterrane gerechten. Profiteer van de sterke knoflooksmaak en gebruik deze molen om flair aan je gerechten te geven.

Gebruik:

  • Ideaal voor mediterrane groenten, vlees, pastagerechten, soepen en sauzen
Art. nr.: XKY-KO-412001
Inhoud: 50 g
EAN: 9001414041208
Producentnummer: 412001
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Droog bewaren
Ingrediënten

gejodeerd zeezout (zeezout, kaliumjodaat), knoflook, lavas, rozemarijn, Bonenkruid, kervel, erwtenvezels

Kan sporen bevatten van glutenbevattende granen, ei, soja, selderij, sesam, melk (lactose) en mosterd.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Knoflookzout Met Kruiden

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal