KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g

Traditionele specerij van de Oostenrijkse keuken

€ 2,99

(€ 29,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Uit Oostenrijk
  • Kruidige smaak
  • Verfijnt brood en meer

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel, 580 ml

KOTÁNYI Komijnzaad, heel, 100 g € 2,99 (€ 29,90 / kg)
STAUD‘S Zuurkool met Stukjes Appel, 580 ml € 3,99 (€ 6,88 / L)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

Komijn is waarschijnlijk de oudste specerij ter wereld.

Deze komijnzaden verfijnen niet alleen brood en gebak met zijn pittige smaak, maar ook broodbeleg, soepen, sauzen, vlees, aardappelen en kaas.

Art. nr.: XKY-KO-97001
Inhoud: 100 g
EAN: 9001414009703
Producentnummer: 097001
Merk: KOTÁNYI
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

karwij

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 1491 / 356 kj / kcal
Vet 20 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 1,3 g
Koolhydraten 2,1 g
  waarvan Suiker 2,1 g
Eiwitten 21 g
Zout 0 g

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KOTÁNYI Komijnzaad, heel

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder