Obsthof Neumeister Biologisch Appelbessensap, 750 ml

Om puur of verdund met sprankelend mineraalwater te drinken

€ 3,49

(€ 4,65 / L, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 750 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bessen-zurig en verfrissend
  • 100% fruitgehalte
  • Van biologische teelt uit Stiermarken

Vaak samen gekocht met Darbo Naturein Wilde Cranberryconfituur Extra, 450 g

Obsthof Neumeister Biologisch Appelbessensap, 750 ml € 3,49 (€ 4,65 / L)
Darbo Naturein Wilde Cranberryconfituur Extra, 450 g € 4,99 (€ 11,09 / kg)
Totaalprijs: € 8,48
Beschrijving

Een heerlijk sap van appel en zwarte bessen met een aromatische en licht zure smaak, perfect als dorstlesser om puur te drinken of verdund met plat of bruisend water. Het fruit is van de hoogste biologische kwaliteit uit Stiermarken en wordt met de grootste zorg verwerkt.

Art. nr.: XPI-ON-9120036426115
Inhoud: 750 ml
Producentnummer: 9120036426115
Merk: Obsthof Neumeister
Producteigenschappen: Alcoholvrij, Natuurlijk
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Goed gesloten bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Fruitig, Fruitig-zoet
Keurmerk & certificaten: Gecertificeerd biologisch
Ingrediënten

appel[1], ribessen[1], drinkwater

  1. biologisch
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 ml
Energie 180 / 43 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 7,3 g
  waarvan Suiker 7,3 g
Eiwitten 1,1 g
Zout 0 g
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Obsthof Neumeister, Wieden-Klausen 17, 8345, Straden, Oostenrijk, www.obsthof-neumeister.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Obsthof Neumeister Biologisch Appelbessensap

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder