Österreichische Bergkräuter Biologische zwarte peperkorrels, 50 g

Heet, heter, zwarte peper!

€ 5,89

(€ 117,80 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 g

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • De heetste pepersoort
  • Geeft de juiste pit
  • Veelzijdig in gebruik

Vaak samen gekocht met Österreichische Bergkräuter Biologisch Steak Kruidenpreparaat rundvlees, wild en varkensvlees - molen, 100 g

Österreichische Bergkräuter Biologische zwarte peperkorrels, 50 g € 5,89 (€ 117,80 / kg)
Österreichische Bergkräuter Biologisch Steak Kruidenpreparaat rundvlees, wild en varkensvlees - molen, 100 g € 10,63 (€ 106,30 / kg)
Totaalprijs: € 16,52
Beschrijving

Zwarte peper is de heetste pepersoort. Peper komt oorspronkelijk uit Zuid-India en wordt nu vooral verbouwd in Indonesië, Vietnam, Sri Lanka en Afrika. Zwarte peper geeft je gerechten de juiste pit. Het past het beste bij sauzen, vlees-, vis- en gevogeltegerechten en is erg populair in de Aziatische keuken.

Art. nr.: XPI-OEB-5021
Inhoud: 50 g
EAN: 9002902050214
Producentnummer: 5021
Merk: Österreichische Bergkräuter
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Opper-Oostenrijk
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Pittig, Kruidig
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie, EU- / Niiert-EU Bio Label, kbA - gecontroleerde biologische teelt
Ingrediënten

zwarte peper[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Österreichische Bergkräutergenossenschaft eGen, Thierberg 1, 4192, Hirschbach, Oostenrijk, www.bergkraeuter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Österreichische Bergkräuter Biologische zwarte peperkorrels

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder