PLANET PURE Biologische Wasnoten, 50 W (250 g)

Onbehandelde schillen van de wasnoot

€ 5,09

(€ 20,36 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 W

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle soorten wasgoed
  • Met stoffen zakje
  • Eenvoudig in gebruik

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml

PLANET PURE Biologische Wasnoten, 50 W (250 g) € 5,09 (€ 20,36 / kg)
PLANET PURE Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml € 2,89 (€ 28,90 / L)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

Deze wasnoten bevatten alles wat je nodig hebt voor heerlijk schoon wasgoed.
Het gaat om een puur, onbehandeld natuurproduct. De schillen van de wasnoot bevatten saponinen die oplossen in warm water en je wasgoed reinigen. Daarbij zorgen ze ervoor dat het wasgoed zacht aanvoelt.

Toepassing voor ca. 3-4 kg wasgoed:

  • Doe 6-7 halve schillen in het meegeleverde stoffen zakje, sluit het goed en leg het samen met het wasgoed in de trommel.
  • Als je op 30 °C - 40 °C wast, kun je de schillen nogmaals gebruiken.
  • Gooi de gebruikte schillen bij het GFT-afval.
  • De wasnoten zijn geschikt voor alle soorten wasgoed, ook voor wol, linnen en zijde.
  • Bij witte was wordt aanbevolen een bleekmiddel toe te voegen.
Art. nr.: XBO-PP-WN506
Inhoud: 250 g
EAN: 9120001468782
Producentnummer: WN506
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Vrij van kunstmatige toevoegingen, Hypoallergeen, Composteerbaar
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

100 % zeep noten

Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Biologische Wasnoten

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder