PLANET PURE Hygiëne Textieldeodorant, 100 ml

Voor perfecte frisheid

€ 2,89

(€ 28,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor wasbaar textiel
  • Tegen terugkerende geurtjes
  • Snel & eenvoudig in gebruik

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Kleurwasmiddel Oranjebloesem, 75 W (3 L)

PLANET PURE Hygiëne Textieldeodorant, 100 ml € 2,89 (€ 28,90 / L)
PLANET PURE Kleurwasmiddel Oranjebloesem, 75 W (3 L) € 15,69 (€ 5,23 / L)
Totaalprijs: € 18,58
Beschrijving

Onaangename geurtjes, zoals zweetgeur, kunnen na het wassen van textiel vaak snel terugkomen, vooral bij sportkleding. Deze praktische textieldeo is speciaal ontwikkeld om terugkerende of hardnekkige geurtjes uit alle wasbare textielsoorten te verwijderen. De formule is gebaseerd op uitsluitend plantaardige ingrediënten en verspreidt een subtiele geur van lavendel en rozemarijn voor hygiënische frisheid.

Toepassing:

  • De textieldeo is geschikt voor alle wasbare textielsoorten.
  • Spray de betreffende plek aan de binnen- en buitenkant in en laat de spray 3 minuten inwerken.
  • Was het textiel daarna zoals gewoonlijk in de wasmachine.
Art. nr.: XBO-PP-ZTD100
Inhoud: 100 ml
EAN: 9120001461653
Producentnummer: ZTD100
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Dierproefvrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen
Provincie: Vorarlberg
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Ingrediënten

< 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen[1], alcohol[3], Lavandula Officinalis Oil[3], Rosmarinus Officinalis Oil[3], 1.8-Cineol[2], B-CARYOFYLLEEN[2]

  1. Natuurlijk.
  2. Bestanddeel van natuurlijke oliën
  3. Biologische teelt / wilde verzameling
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P233 - In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P240 - Opslag- en opvangreservoir aarden.
  • P241 - Explosieveilige elektrische/ventilatie-/verlichtings- apparatuur gebruiken.
  • P242 - Vonkvrij gereedschap gebruiken.
  • P243 - Maatregelen treffen om ontladingen van statische elektriciteit te voorkomen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P370 + P378 - In geval van brand: gebruik zand, bluspoeder of alcoholbestendig schuim om te blussen.
  • P403+P235 - Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.

Gevaarinstructies:

  • H226 - Ontvlambare vloeistof en damp.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Hygiëne Textieldeodorant

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder