PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel in Bulkverpakking, 10 L

Schoon in XXL-formaat

€ 96,99

(€ 9,70 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 L

Nog 6 stuks op voorraad

Gratis bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Tegen vet & vuil
  • Geconcentreerde formule
  • Voor het hele huishouden

Vaak samen gekocht met PLANET PURE Badkamerreiniger Limoenfris, 500 ml

PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel in Bulkverpakking, 10 L € 96,99 (€ 9,70 / L)
PLANET PURE Badkamerreiniger Limoenfris, 500 ml € 3,19 (€ 6,38 / L)
Totaalprijs: € 100,18
Beschrijving

Deze veelzijdige Universele Krachtreiniger Sinaasappel in Bulkverpakking biedt een zuinige oplossing voor het verwijderen van hardnekkig vuil en vet- en olieresten. De formule wordt voor gebruik met water verdund en is geschikt voor uiteenlopende schoonmaakklussen in de keuken, badkamer, werkplaats en hobbyruimte. Tijdens het schoonmaken verspreidt het universele concentraat een frisse sinaasappelgeur.

Toepassing:

Krachtreiniger: Gebruik afhankelijk van de mate van vervuiling maximaal 50 ml op 1 l water - perfect voor het fornuis, de oven, werkplaats en nog veel meer!

Universele reiniger: Verdun voor de dagelijkse schoonmaak in het hele huishouden 25 ml reiniger met 5 l water.

Glasreiniger: Gebruik 10 ml reiniger op 5 l water om glazen oppervlakken weer te laten glanzen.

Voorbehandeling van wasgoed: Verdeel 5 ml onverdunde reiniger over de vlekken.

Let op:

  • De reiniger is geconcentreerd, doseer daarom spaarzaam.
  • Verlaag de dosering als er na het drogen strepen achterblijven.
Art. nr.: XBO-PP-RK10K
Inhoud: 10 L
EAN: 9120001461523
Producentnummer: RK10K
Merk: PLANET PURE
Producteigenschappen: Veganistisch, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Dierproefvrij, Palmolie-vrij, GMO-vrij, Vrij van kunstmatige geurstoffen, Sulfaatvrij, Vrij van microplastics
Provincie: Vorarlberg
Reinigingseffect: Tegen vet, Tegen strepen, Tegen vuil
Keurmerk & certificaten: V-Label vegan
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % amfotere oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, geurstoffen, kleurstoffen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P264 - Na gebruik de handen grondig wassen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P337+P313 - Bij aanhoudende oogirritatie: een arts raadplegen.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Planet Pure Produktions und Handels GmbH, Lochauerstr. 2, 6912 , Hörbranz, Oostenrijk, office@planetpure.com, www.planetpure.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor PLANET PURE Universele Krachtreiniger Sinaasappel in Bulkverpakking