Pure Skin Food Organic Moon Oil, 50 ml

Harmoniserende massageolie met geselecteerde essentiële oliën

€ 17,09

(€ 341,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 04. december

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 09. december

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Ideaal tijdens de maandelijkse periode
  • Warme en kruidige geur

Vaak samen gekocht met Tiroler Kräuterhof Salt Peeling with Rosemary, 500 g

Pure Skin Food Organic Moon Oil, 50 ml € 17,09 (€ 341,80 / L)
Tiroler Kräuterhof Salt Peeling with Rosemary, 500 g € 25,49 (€ 50,98 / kg)
Totaalprijs: € 42,58
Beschrijving

De meeste vrouwen zijn bekend met krampen, buikpijn, stemmingswisselingen, vermoeidheid en ongemak tijdens hun menstruatie. Wie wil er nu niet in bed kruipen en wachten tot het voorbij is?! Daarom heeft PURE SKIN FOOD deze speciale olie ontwikkeld. Het is bedoeld als een geruststellende en aangename verzorging tijdens je menstruatie. Dankzij de mix van essentiële oliën verkregen uit lavendel, gember, salie, vanille-extract en kaneel, is de olie in staat om lichaam en geest te strelen.

Toepassing:

  • Warm je handen op, masseer de olie dan zachtjes op je onderbuik, onderrug en dijen en laat de olie inwerken.
  • Gebruik indien nodig meerdere keren per dag.
  • Een deken, warmwaterkruik of kersenpitkussen zorgen voor extra warmte voor meer welzijn!

Tip:

  • Als je regelmatig last hebt van hevige pijn tijdens je menstruatie, kun je in de tweede helft van je cyclus of een paar dagen voordat je menstruatie begint met de massage beginnen.
Art. nr.: XPS-1100550
Inhoud: 50 ml
EAN: 9120043489875
Producentnummer: 1100550
Merk: Pure Skin Food
Huidtype: Normale huid
Producteigenschappen: Veganistisch, Gereduceerd plastic, Dierproefvrij
Provincie: Stiermarken
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Keurmerk & certificaten: AT-BIO-301
Waarschuwingen: Dit product mag niet worden gebruikt tijdens de zwangerschap, LET OP: Niet geschikt voor vrouwen die borstvoeding geven.
Ingrediënten (INCI)

Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Borago Officinalis (Borage) Seed Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Parfum (Essential Oil)[1], Limonene[2], Citral[2], Linalool[2], Geraniol[2], Citronellal[2], Eugenol[2], Cinnamal[2], Benzylbenzoat[2]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Oostenrijk, www.pureskinfood.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Pure Skin Food Organic Moon Oil

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder