STAUD‘S Bio Sinaasappel, 250 g

Intens fruitig

€ 6,39

(€ 25,56 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Van biologische landbouw
  • Met handgeplukte sinaasappels uit Sevilla
  • Perfect met kaas

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g

STAUD‘S Bio Sinaasappel, 250 g € 6,39 (€ 25,56 / kg)
STAUD‘S Venusberg Abrikozen Fruit Spread - Limited Edition, 250 g € 6,79 (€ 27,16 / kg)
Totaalprijs: € 13,18
Beschrijving

Handgeplukte en zonovergoten sinaasappels uit Sevilla maken deze jam uit puur biologische landbouw zo fruitig. Perfect als smeersel en vooral lekker bij kaas.

Art. nr.: XPI-STD-230172
Inhoud: 250 g
EAN: 9008400305337
Producentnummer: 230172
Merk: STAUD‘S
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Smaak: Fruitig-zoet
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

60 % sinaasappels[2], suiker[2], pectine[1], citroensapconcentraat[2]

  1. Geleermiddel
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 821 / 196 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 46 g
  waarvan Suiker 46 g
Eiwitten 0,7 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Bio Sinaasappel

4,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (50%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
1 (50%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

2 beoordelingen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder