STAUD‘S Cornel-kersen Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g

Een herontdekte fruitige smaak

€ 6,79

(€ 27,16 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Zoet en romig
  • Veelzijdig in gebruik
  • Met fruit geteeld in Oostenrijk

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Abrikozenjam van oma Staud, 225 g

STAUD‘S Cornel-kersen Vruchtenspread - Limited Edition, 250 g € 6,79 (€ 27,16 / kg)
STAUD‘S Abrikozenjam van oma Staud, 225 g € 3,49 (€ 15,51 / kg)
Totaalprijs: € 10,28
Beschrijving

De cornel-kers is een oud fruitras dat recentelijk is herontdekt en al veel fans heeft gewonnen. Het romige karakter zorgt voor afwisseling - klassiek zoet of creatief hartig. Gelimiteerde beschikbaarheid. Het wordt geleverd in een praktische glazen pot met schroefdop, 250 gram.

Let op: alle vruchten in deze gelimiteerde serie zijn geteeld in Oostenrijk, bijvoorbeeld in de Wachau of Stiermarken. De beschikbaarheid is dan ook beperkt - elegant, vers en regionaal!

Art. nr.: XPI-STD-250036
Inhoud: 250 g
EAN: 9008400302923
Producentnummer: 250036
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na openen in de koelkast bewaren en binnen enkele dagen consumeren
Smaak: Zoetig
Ingrediënten

60 % cornel (fijn gezeefd), appelsap concentraat, appel fruit zoetheid, pectine[1], citroensapconcentraat

  1. Geleermiddel
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 787 / 188 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 43 g
  waarvan Suiker 41 g
Eiwitten 1,5 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Cornel-kersen Vruchtenspread - Limited Edition