STAUD‘S Frambozenjam van oma Staud, 225 g

Hoort op elke ontbijttafel

€ 3,49

(€ 15,51 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 g

Op voorraad vanaf 06. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Een klassieker
  • Geniet van het fruit
  • Volgens traditioneel recept

Vaak samen gekocht met STAUD‘S Aarbeienjam van oma Staud, 225 g

STAUD‘S Frambozenjam van oma Staud, 225 g € 3,49 (€ 15,51 / kg)
STAUD‘S Aarbeienjam van oma Staud, 225 g € 3,49 (€ 15,51 / kg)
Totaalprijs: € 6,98
Beschrijving

Frambozenjam is absoluut een van de klassiekers onder de jam! De frambozenjam van oma Staud mag daarom op geen enkele ontbijttafel ontbreken. Gemaakt volgens traditioneel recept. Heerlijk voor jong en oud.

Art. nr.: XPI-STD-240071
Inhoud: 225 g
EAN: 9008400309465
Producentnummer: 240071
Merk: STAUD‘S
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Na opening in de koelkast bewaren
Smaak: Fruitig-zoet
Ingrediënten

frambozen, suiker, citroensapconcentraat, pectine[1]

  1. Geleermiddel

Gemaakt van 50 g fruit per 100 g.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 976 / 233 kj / kcal
Vet 0 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 0 g
Koolhydraten 54 g
  waarvan Suiker 54 g
Eiwitten 0,8 g
Zout 0 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: STAUD‘S GMBH, Hubergasse 3, 1160, Wien, Oostenrijk, www.stauds.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor STAUD‘S Frambozenjam van oma Staud