Stay Spiced! Pil Pil, 100 g

Spaans-Mexicaanse viskruiden

€ 8,99

(€ 89,90 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 g

Op voorraad vanaf 08. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 13. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Perfect voor garnalen
  • Licht pikant
  • Gemalen kruiden

Vaak samen gekocht met Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml

Stay Spiced! Pil Pil, 100 g € 8,99 (€ 89,90 / kg)
Gölles Manufaktur Olijfolie, 500 ml € 14,79 (€ 29,58 / L)
Totaalprijs: € 23,78
Beschrijving

Deze kruidenmix is perfect voor alle soorten zeevruchten, van vis tot schaaldieren. Het bijzondere kruidenmengsel roept heerlijke geuren op van Spaanse en Mexicaanse gerechten.

Onbehandeld zeezout, rokerige pepers, fruitige citroenen en milde pepers, evenals knoflook, peper en peterselie ronden het harmonieuze mengsel af.

De kruidenmelange smaakt heerlijk bij pasta's, stoofschotels en salades. Probeer het gewoon!

Recept: Pil Pil Garnalen

  • Optie 1: Bak de garnalen, gamba's of scampi's in hoogwaardige olijfolie. Voeg de Pil Pil toe, breng op smaak, verdeel goed en laat het mengsel enkele minuten staan zodat de smaken zich kunnen ontwikkelen.
  • Optie 2: een marinade: meng 4 eetlepels hoogwaardige olijfolie en 1 theelepel Pil Pil-kruiden. Bestrijk de garnalen met de marinade en stoom of gril ze op laag vuur.

Art. nr.: XPI-SW-67006xM
Inhoud: 100 g
EAN: 9010084032485
Producentnummer: 67006xM
Merk: Stay Spiced!
Producteigenschappen: Veganistisch, Vegetarisch, Glutenvrij, Lactosevrij, Zonder kunstmatige kleurstoffen, Zonder smaakversterkers, Vrij van kunstmatige smaakstoffen
Provincie: Salzburg
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Ingrediënten

Zitronenschale, spaanse peper, knoflook, paprika, gerookte paprika, peper, Peterselie

Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Spiceworld GmbH, Hannakstraße 1 - 3, 5023, Salzburg, Oostenrijk, www.stayspiced.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Spiced! Pil Pil

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder