Styx Biologische Sauna-Olie Dennennaald, 100 ml

Verwen jezelf met de heerlijke geur van het woud

€ 12,68 € 14,09 -10%

(€ 126,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Met puur natuurlijke etherische oliën
  • Voor geurlampen & diffusers
  • Luchtzuiverend

Vaak samen gekocht met Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml

Styx Biologische Sauna-Olie Dennennaald, 100 ml € 12,68 (€ 126,80 / L)
Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml € 12,68 (€ 126,80 / L)
Totaalprijs: € 25,36
Beschrijving

Deze sauna-olie gemaakt van natuurlijke, essentiële dennennaaldolie zorgt voor een houtachtige geur. Tegelijkertijd versterkt de etherische olie het luchtzuiverende effect bij gebruik van de sauna.

Toepassing:

  • Voor elk gebruik goed schudden.
  • Voeg, afhankelijk van de gewenste intensiteit, 15-25 druppels sauna-olie toe aan 1 liter infusiewater.

GEVAAR! Verdunnen buiten de saunacabine, als de verkeerde dosering wordt gebruikt en onverdund, is deze brandbaar.

Art. nr.: XEC-STX-16202
Inhoud: 100 ml
EAN: 9004432162023
Producentnummer: 16202
Merk: Styx
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten

Dennennaald olie[1]

  1. 100% biologische oorsprong
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS08

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P103 - Alvorens te gebruiken, het etiket lezen.
  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P260 - Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • Een Antigifcentrum/arts raadplegen.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P333+P313 - Bij huidirritatie of uitslag: een arts raadplegen.
  • P370+P378 - In geval van brand: Blussen met bluspoeder of zand.
  • P405 - Achter slot bewaren.
  • P403+P233 - Op een goed geventileerde plaats bewaren. In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H225 - Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • H304 - Kan dodelijk zijn als de stof bij inslikken in de luchtwegen terechtkomt.
  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H317 - Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Biologische Sauna-Olie Dennennaald

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder