Styx Biologische Sauna-Olie Sinaasappel, 100 ml

Met een fruitige citrusgeur

€ 14,09

(€ 140,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verlicht de geest
  • Van pure etherische oliën
  • Geschikt voor geurlampen en diffusers

Vaak samen gekocht met Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml

Styx Biologische Sauna-Olie Sinaasappel, 100 ml € 14,09 (€ 140,90 / L)
Styx Biologische Sauna-Olie Eucalyptus & Pepermunt, 100 ml € 14,09 (€ 140,90 / L)
Totaalprijs: € 28,18
Beschrijving

Met de biologische sauna-olie sinaasappel breng je zonneschijn in je sauna.

Toepassing:

  • Voor gebruik altijd goed schudden!
  • Voeg vervolgens 15-25 druppels sauna-olie toe aan 1 liter infuuswater, afhankelijk van uw smaak.
  • LET OP : Verdunnen buiten de saunacabine, als de dosering onjuist en onverdund is, is het brandbaar.
Art. nr.: XEC-STX-16232
Inhoud: 100 ml
EAN: 9004432162320
Producentnummer: 16232
Merk: Styx
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Ingrediënten (INCI)

Orange Oil[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS09

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P101 - Bij het inwinnen van medisch advies, de verpakking of het etiket ter beschikking houden.
  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P103 - Alvorens te gebruiken, het etiket lezen.
  • P210 - Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken.
  • P241 - Explosieveilige elektrische/ventilatie-/verlichtings- apparatuur gebruiken.
  • P243 - Maatregelen treffen om ontladingen van statische elektriciteit te voorkomen.
  • P260 - Stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel niet inademen.
  • P261 - Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden.
  • P264 - Na gebruik grondig met veel water wassen.
  • P273 - Voorkom lozing in het milieu.
  • P280 - Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • P312 - Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.
  • P391 - Gelekte/gemorste stof opruimen.
  • P302 + P352 - In geval van contact met de huid: Wassen met veel zeep / water.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P305+P351+P338 - BIJ CONTACT MET DE OGEN: voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten; contactlenzen verwijderen, indien mogelijk; blijven spoelen.
  • P370+P378 - In geval van brand: Blussen met bluspoeder of zand.
  • P403+P233 - Op een goed geventileerde plaats bewaren. In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H225 - Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H317 - Kan een allergische huidreactie veroorzaken.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • H410 - Zeer giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Biologische Sauna-Olie Sinaasappel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder