Styx Winterharmonie Bad & Douche, 30 ml

Lichaamsverzorging voor de koude winterdagen

€ 2,69

(€ 89,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Milde reiniging
  • Met een heerlijke fruitige geur

Vaak samen gekocht met Styx Herb Garden Shampoo with Organic Lavender, 200 ml

Styx Winterharmonie Bad & Douche, 30 ml € 2,69 (€ 89,67 / L)
Styx Herb Garden Shampoo with Organic Lavender, 200 ml € 16,59 (€ 82,95 / L)
Totaalprijs: € 19,28
Beschrijving

Deze douchegel hult je in een mild schuim, reinigt de huid op milde wijze en laat haar glad aanvoelen. Je wordt vergezeld door een heerlijke geur van zoete vanille, harmonieus gecombineerd met fruitige sinaasappel en mandarijn.

Art. nr.: XEC-STX-16344
Inhoud: 30 ml
EAN: 9004432163440
Producentnummer: 16344
Merk: Styx
Huidtype: Voor elk huidtype
Producteigenschappen: Veganistisch
Provincie: Neder-Oostenrijk
Cosmetisch effect: Geurig, Reinigend
Keurmerk & certificaten: ECOCERT - Cosmos Natural
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Limonene, Citrus Reticulata Peel Oil, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum[1], Benzyl Alcohol, Glycerin, Benzoic Acid, Vanillin, Dehydroacetic Acid, Pinene, Linalool, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. Parfum van natuurlijke oorsprong
Juridische informatie
Fabrikant: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Oostenrijk, office@styx.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Styx Winterharmonie Bad & Douche

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder