The Goodstuff RUNDVLEES & ZUCCHINI Vochtvoer voor volwassenen honden, 400 g

Super-Premium compleet voer

€ 3,41

(€ 8,53 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle rassen & maten
  • Rijk aan vers vlees
  • Met geselecteerde kruiden

Vaak samen gekocht met The Goodstuff Adult Droogvoer - Rundvlees, 2,50 kg

The Goodstuff RUNDVLEES & ZUCCHINI Vochtvoer voor volwassenen honden, 400 g € 3,41 (€ 8,53 / kg)
The Goodstuff Adult Droogvoer - Rundvlees, 2,50 kg € 24,61 (€ 9,84 / kg)
Totaalprijs: € 28,02
Beschrijving

Dit super premium RUNDVLEES MET ZUCCHINI & APPEL natvoer VOLWASSEN HONDEN van THE GOOD STUFF is geschikt voor volwassen honden van alle rassen en maten. Het volledige voer is rijk aan vers runderspiervlees en hoogwaardige slachtafvallen, zoals hart, lever en pens in voedselkwaliteit, evenals regionaal beschikbare groenten en fruit en geselecteerde kruiden. Precies wat u zoekt voor uw hond!

Voedingsadvies:

Gewicht van de hond in kg Voerhoeveelheid in g / dag
5-10 200-400
10-20 400-900
20-30 900-1200
30-40 1200-1600

Art. nr.: XEV-TGO-TGS10024
Inhoud: 400 g
EAN: 9120076170313
Producentnummer: TGS10024
Merk: The Goodstuff
Producteigenschappen: Zonder kunstmatige kleurstoffen, Vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen, Vrij van kunstmatige smaakstoffen, Vrij van granen
Provincie: Wenen
Bewaarinstructies: Goed gesloten bewaren, Droog bewaren
Smaak van het voer: Rund
Waarschuwingen: Bevat geurstoffen die allergieën kunnen veroorzaken.
Diervoer: Volledig voer voor honden
Algemene informatie: Zorg ervoor dat er altijd vers water vrij beschikbaar is., De daadwerkelijke hoeveelheid voer hangt af van de leeftijd, het activiteitsniveau en het ras van je huisdier.
Samenstelling

70 % rund (vlees, hart, lever, longen, pens, nier), bouillon, 4 % wortelen, mineralen, 0,5 % appels, 0,2 % lijnzaadolie, psyllium, fenegriek, paardebloem bladeren, spinazie, rozemarijn

Samenstelling

Analytische componenten

Samenstelling
Rauwe eiwitten 11 %
ruwe celstof 0,4 %
ruwe oliën en vetten 6 %
ruwe as 2,1 %
vochtigheid 79 %

toevoegingen

Samenstelling per 1 kg
calcium 0,31 %
fosfor 0,25 %
energie 950 kcal
vitamine D3 200 IE
vitamine E 50 mg
koper 2,5 mg
mangaan 2 mg
Überzugsmittel: 20 mg
jodium 0,2 mg
Juridische informatie
Fabrikant: The Goodstuff - MaMaChris Petfood GmbH, Talpagasse 1A/C2/21, A-1230, Wien, Oostenrijk, the-goodstuff.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor The Goodstuff RUNDVLEES & ZUCCHINI Vochtvoer voor volwassenen honden

3 recensies in andere talen

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
4 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

4 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 3 recensies in een andere talen.