ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Tijgernoot Honingmuesli, 500 g

Licht zoet en vol van smaak

€ 8,49

(€ 16,98 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 54,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bio ingrediënten
  • Zonder biet en rietsuiker
  • Krokant gebakken

Vaak samen gekocht met ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Wild Hilde Spelt Honing Muesli, 500 g

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Tijgernoot Honingmuesli, 500 g € 8,49 (€ 16,98 / kg)
ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Wild Hilde Spelt Honing Muesli, 500 g € 8,49 (€ 16,98 / kg)
Totaalprijs: € 16,98
Beschrijving

Het nootachtige aroma komt van de mediterrane tijgernoot, plus havervlokken, biologische bloesemhoning en zonnebloempitten, en een heerlijke ontbijtgranen is gecreëerd voor jong en oud!

Onze tip:
De muesli smaakt ook fantastisch met yoghurt!

Art. nr.: XPI-ZMB-ER500
Inhoud: 500 g
EAN: 9120009600177
Producentnummer: ER500
Merk: ZAGLER MÜSLIBÄR
Producteigenschappen: Biologisch, Zonder toegevoegde suikers
Provincie: Opper-Oostenrijk
Sporen van: A - Gluten, H - Schaalvruchten
Bewaarinstructies: Koel en droog bewaren
Smaak: Nootachtig
Keurmerk & certificaten: Austria Bio Garantie, EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

Biologische Tijgernoot & Honing Muesli

Volkoren havervlokken[1], 14 % bloesemhoning[1], 11 % gemalen tijgernoten[1], Zonnebloempitten[1], amandelen[1], palmvet ongehard[1]

  1. uit gecontroleerde biologische teelt

A - bevat glutenbevattende granen, H - voor eetbare schaalvruchten (noten) en daarvan afgeleide producten.

Voedingswaarde

Biologische Tijgernoot & Honing Muesli

Voedingswaarde per 100 g
Energie 1922 / 459 kj / kcal
Vet 23 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 6 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 14 g
Vezels 8,1 g
Eiwitten 11 g
Zout 0,03 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: ZAGLER BIO GmbH, Peter-Rosegger-Weg 12, 5280, Braunau, Oostenrijk, www.mueslibaer.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor ZAGLER MÜSLIBÄR Bio Tijgernoot Honingmuesli

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder