Zotter Schokoladen Bio Engerl & Bengerl Hohlfiguren Milchschoko & Weiße Schoko, 80 g

Bio Engerl & Bengerl Hohlfiguren Milchschoko & Weiße Schoko

€ 9,89

(€ 123,63 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 80 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Melkchocolade met 50% cacao
  • Van biologische volle melk uit Tirol
  • Verfijnd met echte vanille

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Bio Engerl & Bengerl Hohlfiguren Milchschoko & Weiße Schoko, 80 g € 9,89 (€ 123,63 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,69 (€ 66,90 / kg)
Totaalprijs: € 16,58
Beschrijving

Geef onvergetelijk veel plezier cadeau met de Zotter SchokoladeBio Engerl & Bengerl Hohlfiguren Milchschoko & Weiße Schoko, een betoverend chocoladefiguur waarin speelplezier en puur vakmanschap samenkomen.

De belangrijkste producteigenschappen:

  • Origineel duofiguur met een engel en een bengel
  • Pure cacaoboter en hoogwaardige rietsuiker
  • Biologische en Fairtrade-ingrediënten
  • Afmetingen van het figuur (zonder verpakking): b: 75 x h: 140 x d: 38 mm

Productbeschrijving in detail:

Proef de pure kwaliteit van de beste ingrediënten in een fantasievol vormgegeven figuur. De melkchocolade, bereid met verse melk van bergboerderijen, smelt heerlijk zacht op de tong. De fijne vanilletonen in het patroon van witte chocolade zorgen daarbij voor een elegante toets. Elk detail van dit met zoveel liefde uitgewerkte figuur nodigt uit om op zoek te gaan naar de kleine verschillen tussen de brave engel en de ondeugende bengel.

Geef dit liefdevolle kunstwerk cadeau als bijzonder presentje of verstop het als zoete verrassing in de adventskalender. De romige smaak en humoristische vormgeving vallen bij kleine én grote zoetekauwen gegarandeerd in de smaak.


Art. nr.: XPI-ZSM-18993
Inhoud: 80 g
EAN: 9006403091462
Producentnummer: 18993
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Alcoholvrij
Sporen van: A - Gluten, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], magere melkpoeder[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], vanillebonen poeder[1], emulgator[2] (sojalecithine), Steenzout, kaneel[2], 50 % Minimum cacaogehalte in de donkere melkchocolade[2]

  1. uit eerlijke handel, Fairtrade-aandeel: 77% / uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2433 / 581 kj / kcal
Vet 40 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 24 g
Koolhydraten 46 g
  waarvan Suiker 44 g
Eiwitten 8,4 g
Zout 0,27 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Bio Engerl & Bengerl Holle Figuren Milk Chocolate & White Chocolate