Zotter Schokoladen Biologisch Chocolade Ein Stück vom Glück, 70 g

Sinaasappellikeur in bergmelkchocolade

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Ambachtelijk
  • Met botercanache
  • Lichte melkchocolade

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Biologisch Chocolade Ein Stück vom Glück, 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,69 (€ 66,90 / kg)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

De "A piece of happiness" chocolade van Zotter Schokoladen is een verleiding gevuld met sinaasappelcrème. De geraspte sinaasappelschil in de fijngeroerde botercanache zet fruitige accenten!

Coating:

  • 40 % couverture van lichte bergmelk
Art. nr.: XPI-ZSM-16284
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403024958
Producentnummer: 16284
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch, Alcoholisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: A - Gluten, C - Eieren, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], Cacaomassa[1], boter[2], invertsuikersiroop[2], 4 % sinaasappellikeur[2], 2 % sinaasappelsap[2], magere melkpoeder[2], 2 % sinaasappel geest[2], 1 % sinaasappelsap concentraat[2], emulgator (sojalecithine[2]), Steenzout, vanillebonen poeder[1], 40 % minstens in melkchocolade

  1. uit eerlijke handel, totaal Fairtrade-aandeel: 64%
  2. uit biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2282 / 545 kj / kcal
Vet 37 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 22 g
Koolhydraten 43 g
  waarvan Suiker 42 g
Eiwitten 5 g
Zout 0,18 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologisch Chocolade Ein Stück vom Glück