Zotter Schokoladen Biologische Cheery & Nuts - Aardbei & Cashew, 70 g

Aardbeienreep met cashew nougat & cashewstukjes

€ 4,29

(€ 61,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Nog 9 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 02. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Vrij van gluten
  • Heerlijk aardbeienaroma
  • Met een verfrissend scheutje citroen

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Organic BASiC Light Bulbs Strawberry, 130 g

Zotter Schokoladen Biologische Cheery & Nuts - Aardbei & Cashew, 70 g € 4,29 (€ 61,29 / kg)
Zotter Schokoladen Organic BASiC Light Bulbs Strawberry, 130 g € 6,99 (€ 53,77 / kg)
Totaalprijs: € 11,28
Beschrijving

Een heerlijke aardbeiengeur vult de lucht wanneer je deze reep uitpakt. De aardbeienreep met pure cacaoboter, cashew nougat en knapperige cashewstukjes smelt zacht op je tong. Liefhebbers van aardbeien zullen blij zijn met deze fruitige chocoladereep die verfijnd is met een vleugje citroen voor een heldere afdronk.

Gemaakt zonder gluten.

Art. nr.: XPI-ZSM-25850
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403064923
Producentnummer: 25850
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[3], 27 % cacaoboter[3], 21 % cashewnoten[3], 5 % gedroogde aardbeien[1], melkpoeder[1], magere melkpoeder[1], Cacaomassa[3], zoet weipoeder[1], hele rietsuiker[3], sojalecithine (E322)[2], citroen fruitpoeder[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1], suiker[1]), vanillebonen poeder[1], Steenzout

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal: 88% / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2424 / 579 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 19 g
Koolhydraten 48 g
  waarvan Suiker 44 g
Eiwitten 6,6 g
Zout 0,14 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Cheery & Nuts - Aardbei & Cashew

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
1 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

1 Beoordeling

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder