Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Witte Draak, 20 g

Witte chocolade op een stokje

€ 2,19

(€ 109,50 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 15. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 20. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Zacht smeltend
  • Met biologische bergmelk
  • Rauwe & volle rietsuiker

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly MelkEgel, 20 g

Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Witte Draak, 20 g € 2,19 (€ 109,50 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly MelkEgel, 20 g € 2,19 (€ 109,50 / kg)
Totaalprijs: € 4,38
Beschrijving

Deze versie van de populaire Zotter Choco Lollies is ideaal voor liefhebbers van witte chocolade: heerlijk zoet dankzij de mix van ruwe en volle rietsuiker. Delicaat smeltend dankzij veel cacaoboter en een extra portie hoogwaardige biologische Tiroolse bergmelk.

Art. nr.: XPI-ZSM-25403
Inhoud: 20 g
EAN: 9006403035022
Producentnummer: 25403
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Biologisch
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Smaak: Aromatisch, Chocoladeachtig, Zoet, Witte chocolade
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[1], cacaoboter[1], melkpoeder[2], magere melkpoeder[2], zoet weipoeder[2], hele rietsuiker[1], vanillebonen poeder[3], sojalecithine (E322)[2], Steenzout, kaneel[2]

  1. uit eerlijke handel, totaal aandeel eerlijke handel 72% / uit gecertificeerde biologische landbouw
  2. uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2441 / 583 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 23 g
Koolhydraten 50 g
  waarvan Suiker 50 g
Eiwitten 7,5 g
Zout 0,33 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische Choco Lolly Witte Draak