Zotter Schokoladen Biologische "Himmlische Genüsse", 70 g

Hazelnootnougat in melkchocolade 60%

€ 4,99

(€ 71,29 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad vanaf 09. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op woensdag, 14. oktober

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Stukjes noot
  • Met kaneel en vanille
  • Intens aroma

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Biologische "Himmlische Genüsse", 70 g € 4,99 (€ 71,29 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,69 (€ 66,90 / kg)
Totaalprijs: € 11,68
Beschrijving

Melkchocolade met een cacaogehalte van 60% omhult de smeltende hazelnootnougat. De donker geroosterde hazelnoten geven de nougat een bijzonder intense smaak. Knapperige stukjes geroosterde hazelnoten, cashewnoten en amandelen zorgen voor een hemelse smaak. Kaneel en vanille tenslotte maken het kerstgevoel perfect.

Art. nr.: XPI-ZSM-16558
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403063834
Producentnummer: 16558
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Alcoholvrij
Sporen van: A - Gluten, C - Eieren, E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

ruwe rietsuiker[2], 21 % Haselnüsse[2], Cacaomassa[2], cacaoboter[2], melkpoeder[1], 6 % Mandeln[1], 6 % cashewnoten[1], boter[1], magere melkpoeder[1], emulgator (soja lecithine[1]), hele rietsuiker[2], Steenzout, vanillebonen poeder[2], kaneel[2], kardemom (elettaria cardamomum)[1], steranijs[1], 60 % tenminste cacao in de extra donkere melkchocolade[1]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. uit eerlijke handel, aandeel eerlijke handel in totaal 85% / uit gecontroleerde biologische landbouw
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2458 / 587 kj / kcal
Vet 44 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 17 g
Koolhydraten 38 g
  waarvan Suiker 33 g
Eiwitten 10 g
Zout 0,14 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Biologische "Himmlische Genüsse"

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder