Zotter Schokoladen Mitzi Blue "Liefdes Hemel", 70 g

Witte chocolade met aardbei en frambozenhart

€ 3,19 € 3,99 -20%

(€ 45,57 / kg, Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op maandag, 05. oktober als je bestelt voor dinsdag 23:59 uur.

Gekoelde verzending: Voor gekoelde producten gelden extra verzendkosten van € 4,90 per bestelling.
Verdere informatie

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dat tintelende gevoel in de maag
  • Met rode frambozenhart
  • Korenbloem decoratie

Vaak samen gekocht met Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g

Zotter Schokoladen Mitzi Blue "Liefdes Hemel", 70 g € 3,19 (€ 45,57 / kg)
Zotter Schokoladen Biologische Brosse Chocolade Ballero's, 100 g € 6,69 (€ 66,90 / kg)
Totaalprijs: € 9,88
Beschrijving

Een witte chocolade voor de liefde en een roze aardbei Mini Mitzi voor de vlinders in je buik. Met een klein rood frambozenhart als versiering.

Art. nr.: XPI-ZSM-24137
Inhoud: 70 g
EAN: 9006403065548
Producentnummer: 24137
Merk: Zotter Schokoladen
Producteigenschappen: Glutenvrij
Provincie: Stiermarken
Sporen van: E - Pinda's, H - Schaalvruchten, N - Sesamzaadjes
Bewaarinstructies: Beschermd tegen geuren bewaren, Koel, droog en beschermd tegen licht bewaren, Koel, droog & donker bewaren
Smaak: Aromatisch, Chocoladeachtig, Witte chocolade
Keurmerk & certificaten: EU- / Niiert-EU Bio Label
Ingrediënten

rohrzucker[3], cacaoboter[3], melkpoeder[1], magere melkpoeder[1], zoet weipoeder[1], gedroogde aardbeien[1], hele rietsuiker[3], frambozen[1], korenbloembloesems[1], sojalecithine (E322)[2], vanillebonen poeder[1], citroen fruitpoeder[1] (citroensapconcentraat[1], maïszetmeel[1], suiker[1]), Steenzout, kaneel[3]

  1. uit gecontroleerde biologische landbouw
  2. Emulgator / uit gecontroleerde biologische landbouw
  3. uit eerlijke handel, totaal aandeel eerlijke handel 74% / uit gecertificeerde biologische landbouw

Kan sporen bevatten van alle soorten schaalvruchten, pinda's en sesam.

Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g
Energie 2433 / 581 kj / kcal
Vet 39 g
  waarvan Verzadigde Vetzuren 23 g
Koolhydraten 50 g
  waarvan Suiker 50 g
Eiwitten 6,8 g
Zout 0,27 g
Juridische informatie
Verantwoordelijk voedingsbedrijf: Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Oostenrijk, www.zotter.at

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Zotter Schokoladen Mitzi Blue "Liefdes Hemel"