Darbo Naturrein Extra - dżem z dzikiej borówki, 450 g

Nie ma śniadania bez Darbo

21,99 zł

(48,87 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 g

Produkt dostępny od 6 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 7 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • 50% zawartości owoców
  • Środek żelujący pektyna
  • Delikatnie podgrzewana i mieszana

Kupowane często z Darbo Naturrein Extra - dżem z owoców leśnych, 450 g

Darbo Naturrein Extra - dżem z dzikiej borówki, 450 g 21,99 zł (48,87 zł / kg)
Darbo Naturrein Extra - dżem z owoców leśnych, 450 g 21,99 zł (48,87 zł / kg)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis

Ta konfitura od Darbo powstała na bazie starej rodzinnej receptury i nadaje się zarówno na śniadanie, jak i do pieczenia i aromatyzowania! Wysokiej jakości owoce, cukier, koncentrat soku z cytryny i substancja żelująca pektyna są delikatnie podgrzewane i mieszane - zachowuje to wspaniały smak dzikiej borówki i gwarantuje, że osłodzi Twój dzień!

Nr art.: XPI-KAS-328385
Zawartość: 450 g
EAN: 9001432016165
Numer producenta: 328385
Marki: Darbo
Kraj związkowy: Tyrol
Informacja o przechowywaniu: po otwarciu przechowywać w lodówce
Składniki

żurawina, cukier, koncentrat soku z cytryny, pektyna[1]

  1. środek żelujący
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 934 / 223 kj / kcal
tłuszcz 0 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
węglowodany 54 g
  w tym cukier 54 g
białko 0 g
sól 10 mg
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Dornau , 18, 6135 , Stans, Austria, www.darbo.at/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

1 ocena klienta po polski dla Darbo Naturrein Extra - dżem z dzikiej borówki

3 recenzje klientów w innym języku

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
5 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

5 ocen
1 Opinie o produkcie, język: polski
3 recenzje klientów w innym języku

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder