FRIERSS Osso Collo w całości 1/2 szt., 800 g

Najwyższa jakość

114,00 zł

(142,50 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 800 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Tradycyjnie solone ręcznie
  • Dojrzewa przez 4 miesiące
  • Harmonijny, pikantny smak

Kupowane często z FRIERSS Oryginalne kiełbaski domowe z Karyntii drobnoziarniste, 180 g

FRIERSS Osso Collo w całości 1/2 szt., 800 g 114,00 zł (142,50 zł / kg)
FRIERSS Oryginalne kiełbaski domowe z Karyntii drobnoziarniste, 180 g 22,99 zł (127,72 zł / kg)
Cena całkowita: 136,99 zł
Opis

Osso Collo jest tradycyjnie ręcznie solone i ulepszane za pomocą wykwintnych przypraw, zanim dojrzeje w ciągu czterech miesiący. Delikatne połączenie przypraw i dojrzewania nadaje tej specjalności harmonijnie pikantny smak.

Wskazówka kulinarna: Osso Collo świetnie smakuje z parmezanem jako włoska przekąska lub jako dodatek do wybornej zupy kremowej.

Nr art.: XPI-FRI-40
Zawartość: 800 g
EAN: 2717334008845
Numer producenta: 40
Marki: FRIERSS
Kraj związkowy: Karyntia
Informacje ogólne: Podana waga może się różnić
Składniki

wieprzowina, sól azotowa do peklowania, azotyn sodu[2], glukoza, ekstrakty przypraw, cukier, askorbinian sodu[1]

  1. przeciwutleniacz
  2. Środki konserwujące
Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1457 / 348 kj / kcal
tłuszcz 27 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 12 g
węglowodany 0,3 g
  w tym cukier 0,3 g
białko 26 g
sól 4,2 g
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla FRIERSS Osso Collo w całości 1/2 szt.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder