FRIERSS Smażona kiełbasa z wieprzowiny DUROC, 6 szt., 450 g

Specjalność z kiełbasy

38,99 zł

(86,64 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 g

Produkt dostępny od 7 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do czwartek, 8 października

Wysyłka w opakowaniu izotermicznym: Za wysyłkę produktów wymagających opakowania termicznego zostaną naliczone dodatkowe koszty w kwocie 19,60 zł za zamówienie.
Więcej informacji

Właściwości i zalety

  • Wykonane ręcznie
  • Pierwszorzędny smak
  • Szczególnie soczyste

Kupowane często z Distelberger Genuss-Bauernhof Musztarda gruszkowa, 200 g

FRIERSS Smażona kiełbasa z wieprzowiny DUROC, 6 szt., 450 g 38,99 zł (86,64 zł / kg)
Distelberger Genuss-Bauernhof Musztarda gruszkowa, 200 g 35,99 zł (179,95 zł / kg)
Cena całkowita: 74,98 zł
Opis

Kiełbasa jest wytwarzana z najlepszej jakości mięsa pochodzącego z czystej, rodzimej świni Duroc z wolnego wybiegu. Ta wyjątkowa rasa świń cieszy się naturalną karmą i całorocznym wybiegiem. To tworzy wyjątkową jakość mięsa. Mięso jest szczególnie delikatne z idealną domięśniową zawartością tłuszczu. Pierwszorzędny smak z łagodnym i pełnym aromatem mięsa.

Nr art.: XPI-FRI-4026
Zawartość: 450 g
EAN: 9002792040265
Numer producenta: 4026
Marki: FRIERSS
Kraj związkowy: Karyntia
Składniki

wieprzowina, boczek, sól azotowa do peklowania, azotyn sodu[3], glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, glutaminian sodu[4], cukier, difosforan[1], kwas askorbinowy (300e)[2], izoaskorbinian sodu E316, przyprawa

  1. Stabilizator
  2. przeciwutleniacz
  3. Środki konserwujące
  4. Wzmacniacz smaku
Informacje prawne
Odpowiedzialna firma spożywcza: Rudolf FRIERSS & Söhne Fleisch- und Wurstspezialitäten GesmbH, Gewerbezeile 4, 9500 , Villach, Austria, www.frierss.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla FRIERSS Smażona kiełbasa z wieprzowiny DUROC, 6 szt.

1 recenzja klienta w innym języku

4,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (50%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
1 (50%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny

Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.