FRUNIX Cukierki o smaku miodu, melisa, 90 g
Prawdziwa przyjemność pomiędzy posiłkami
19,99 zł
(222,11 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
-
FRUNIX
Cukierki porzeczkowo-żurawinowe
Owocowy i świeży ulubieniec dla wszystkich
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - cytryna-pomarańcza-trawa cytrynowa
Zastrzyk świeżości dla całej rodziny
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - malina-limonka
Owocowa mieszanka bez szoku cukrowego
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - pomarańczowo-imbirowe
Rozgrzewają w zimnych porach roku
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - przyjaciele żołądka
Dobroczynne działanie olejków eterycznych
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
-
FRUNIX
Cukierki - mięta pieprzowa-mentol
Lekkostrawne, wegańskie i wyjątkowo orzeźwiające
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki - dla Ciebie
Bezfruktozowa przyjemność z cukierków owocowych
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki owocowe - kwaśne jabłko
Pyszny smak - nawet na diecie!
17,99 zł(199,89 zł / kg) -
FRUNIX
Cukierki o smaku miodu, melisa
Prawdziwa przyjemność pomiędzy posiłkami
19,99 zł(222,11 zł / kg) -
Właściwości i zalety
- Wegańskie i bez fruktozy
- Bez sorbitolu i glutenu
- Przyjemnie słodkie
Opis
Te pyszne cukierki umożliwiają świadome podjadanie!
Idealnie nadają się podczas diety ubogiej w fruktozę i sorbitol, a także nie zawierają alkoholi cukrowych, glutenu, konserwantów i kwasu cytrynowego.
I co najlepsze: mimo że są wegańskie, smakują cudownie jak miód!
| Nr art.: | XPI-FRX-470932 |
|---|---|
| Zawartość: | 90 g |
| EAN: | 9120083470932 |
| Numer producenta: | 470932 |
| Marki: | FRUNIX |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Wegetariańskie, Bezglutenowe, bez fruktozy, Nie zawiera sztucznych konserwantów, bez sorbitolu |
| Kraj związkowy: | Karyntia |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym i suchym miejscu |
| Smak: | słodki / słodkawy |
Składniki
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1775 / 424 kj / kcal |
| tłuszcz | 7,6 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 7 g |
| węglowodany | 89 g |
| w tym cukier | 57 g |
| białko | <0,1 g |
| sól | <0,1 g |
| fruktoza | <0,1 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Frunix GmbH, Hauptplatz 13, 9462, Bad St. Leonhard, Austria, www.frunix.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla FRUNIX Cukierki o smaku miodu, melisa
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.950 art.