Haas Sos waniliowy przygotowywany na zimno, 36 g
Delikatny sos waniliowy bez gotowania i bez kożucha
8,99 zł
(249,72 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Przygotowywany na zimno i wyjątkowo delikatny
- Bez konieczności gotowania
- Bez tworzenia się kożucha
Opis
Zimny sos waniliowy Haas wyróżnia się wyjątkowo delikatną konsystencją i można go przygotować w mgnieniu oka, ponieważ mleka nie trzeba zagotowywać. Dzięki temu skutecznie zapobiega powstawaniu niepożądanej warstwy na powierzchni. Doskonale sprawdza się jako smaczne nadzienie do ciast, tortów i innych wypieków lub jako pyszny sos deserowy do dekorowania według własnych upodobań.
| Nr art.: | XPI-EDH-1004013 |
|---|---|
| Zawartość: | 36 g |
| EAN: | 9055500109082 |
| Numer producenta: | 1004013 |
| Marki: | Haas |
| Kraj związkowy: | Górna Austria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
skrobia modyfikowana, cukier, Aufschlaghilfe (Glukosesirup, olej kokosowy), Emulgator (mono- i digliceridy kwasów tłuszczowych, Estry kwasu mlekowego mono- i diglicerydów kwasów tłuszczowych (E472b)), białko roślinne, stabilizator (fosforany potasu), środek żelujący (karagen), zagęszczacz (Konjac E425), stabilizator (chlorek potasu), regulator kwasowości (cytrynian sodu), Aromat, barwnik (karoten)
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1742 / 416 kj / kcal |
| tłuszcz | 5,8 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 5,2 g |
| węglowodany | 89 g |
| w tym cukier | 30 g |
| białko | 0,9 g |
| sól | 0,39 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Ed. Haas Austria GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austria, www.weltvonhaas.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Haas Sos waniliowy przygotowywany na zimno
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.