Hofladen Hirschmann Dżem czarny bez i śliwka, 160 g
Styryjski klasyk
24,33 zł 27,99 zł -13%
(152,06 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Z odrobiną rumu
- Bez konserwantów
- Wegański
Opis
Czarny bez zbierany jest jesienią, a jego owoce są prawie czarne. Są nie tylko wyjątkowo smaczne, ale też zachwycają kolorem. Wraz ze śliwką stają się pyszną pastą owocową, która świetnie smakuje nie tylko na chlebie i wypiekach.
| Nr art.: | XPI-HL-004 |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9120074860599 |
| Numer producenta: | 004 |
| Marki: | Hofladen Hirschmann |
| Cechy produktu: | Wegańskie, Nie zawiera sztucznych konserwantów |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | chronić przed światłem, po otwarciu przechowywać w lodówce |
| Smak: | owocowo-słodki |
Składniki
śliwki, czarny bez, cukier, sok pomarańczowy, pektyna[1], rum
- środek żelujący
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 582 / 139 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 33 g |
| w tym cukier | 32 g |
| białko | 0,9 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Austria, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofladen Hirschmann Dżem czarny bez i śliwka
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.