Hofladen Hirschmann "Pomocnik Świętego Mikołaja" - konfitura, 160 g
Pigwa - czarny bez - wiśnia
29,99 zł
(187,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Owocowy smak Świąt
- Idealny pomysł na prezent
Podobne produkty
Opis
Subtelny smak konfitury od Hirschmann schlebia gustom smakoszy dzięki niuansom owoców pigwy, bzu czarnego i wiśni. Ta owocowa baza z dodatkiem soku pomarańczowego, rumu i wyselekcjonowanych przyprawsprawia, że ta konfitura zapewnia prawdziwie świąteczny smak!
Nie tylko na śniadanie w okresie adwentowym, ale także w celu udoskonalenia ciastek świątecznych! Dżem "Pomocnik Świętego Mikołaja" jest wysmienity wybór!
| Nr art.: | XPI-HL-41-160g |
|---|---|
| Zawartość: | 160 g |
| EAN: | 9120074861633 |
| Numer producenta: | 41-160g |
| Marki: | Hofladen Hirschmann |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem, Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu miesiąca. |
| Pieczęć jakości i certyfikaty: | Gutes vom Bauernhof |
Składniki
Knecht Ruprecht pasta owocowa
owoce pigwy, cukier, owoce czarnego bzu, wiśnie, sok pomarańczowy, koncentrat soku z pigwy, rum, pektyna, cynamon, goździki w proszku, pomarańcza w proszku, cytryna w proszku
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 557 / 133 kj / kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 0 g |
| węglowodany | 32 g |
| w tym cukier | 31 g |
| białko | 0,6 g |
| sól | 0 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Hofladen Hirschmann, Muggendorf 4, 8345, Straden, Austria, www.hofladen-hirschmann.at/cms/aktuelles/index.html |
|---|
Pasujące produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Hofladen Hirschmann "Pomocnik Świętego Mikołaja" - konfitura
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.