KOTÁNYI BIO kolorowy pieprz - w młynku, 35 g (43 g)

Odkryj ekologię z młynka!

20,99 zł

(488,14 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 35 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Idealnie dobrane aromaty
  • Intensywnie ostry
  • Delikatny smak

Kupowane często z KOTÁNYI Sól morska, 92 g

KOTÁNYI BIO kolorowy pieprz - w młynku, 35 g (43 g) 20,99 zł (488,14 zł / kg)
KOTÁNYI Sól morska, 92 g 20,99 zł (228,15 zł / kg)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Kolorowy pieprz idealnie pasuje do grillowanego mięsa, ryb i sałatek, do zup, sosów oraz potraw z ziemniaków. Ziarna pieprzu również świetnie sprawdzą się do dekorowania.

Nr art.: XKY-KO-440201
Zawartość: 43 g
EAN: 9001414044025
Numer producenta: 440201
Marki: KOTÁNYI
Cechy produktu: BIO
Kraj związkowy: Dolna Austria
Składniki

pieprz (czarny, biały, zielony), czerwony pieprz

* z certyfikowanych upraw ekologicznych. AT-BIO-301 ROLNICTWO POZA UE

Wartość odżywcza
Wartość odżywcza na 100 g
Zawartość energetyczna / spalania 1323 / 316 kj / kcal
tłuszcz 1,8 g
  w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,6 g
węglowodany 55 g
  w tym cukier 3,6 g
białko 11 g
sól 0,02 g
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KOTÁNYI BIO kolorowy pieprz - w młynku