KOTÁNYI Przyprawa do kurczaka z czosnkiem, 30 g

Po prostu spróbuj ...

13,99 zł

(466,33 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 8% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 30 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Pyszna do piersi z kurczaka
  • Z ziołami śródziemnomorskimi
  • Intensywny smak

Kupowane często z KOTÁNYI Przyprawa do cevapcici, 28 g

KOTÁNYI Przyprawa do kurczaka z czosnkiem, 30 g 13,99 zł (466,33 zł / kg)
KOTÁNYI Przyprawa do cevapcici, 28 g 13,99 zł (499,64 zł / kg)
Cena całkowita: 27,98 zł
Opis

Ta mieszanka przypraw do kurczaka z delikatnym czosnkiem, ziołami śródziemnomorskimi i przyprawami dba o niesamowity smak kurczaka. Intensywny smak i pikantne ziołowe nuty.

Zastosowanie:

  • Po prostu pyszna do całego pieczonego kurczaka, piersi i udek z kurczaka.
Nr art.: XKY-KO-188301
Zawartość: 30 g
EAN: 9001414018835
Numer producenta: 188301
Marki: KOTÁNYI
Kraj związkowy: Dolna Austria
Informacja o przechowywaniu: przechowywać w suchym miejscu
Składniki

Sól kuchenna jodowana (sól kuchanna, Jodek potasu), skrobia kukurydziana, cukier, czosnek, rozmaryn, majeranek, pietruszka, imbir, Thymian, Nasiona kminku, szczypiorek

Może zawierać śladowe ilości zbóż zawierających gluten, jajko, soję, seler, sezam, mleko (laktozę) i gorczycę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla KOTÁNYI Przyprawa do kurczaka z czosnkiem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder