Küfferle Czekoladowe marchewki Original, 4 szt. z pluszowym zajączkiem, 54 g
Z oryginalnej mlecznej czekolady Küfferle
64,00 zł
(1 185,19 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Czekolada i przytulanie
- Pyszna mleczna czekolada
- Puszysty pluszowy zajączek
Pasujące produkty
Opis
4 pyszne czekoladowe marchewki do przekąszenia od Küfferle z uroczym małym zajączkiem wielkanocnym to uroczy mały prezent dla dzieci!
| Nr art.: | XPI-LS-56209 |
|---|---|
| Zawartość: | 54 g |
| EAN: | 9003600562092 |
| Numer producenta: | 56209 |
| Marki: | Küfferle |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Ślady: | H - orzechy |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, masa kakaowa, odtłuszczone mleko w proszku, 5,6 % orzechy laskowe, Emulgator (lecytyna sojowa), masło klarowane, Aromat
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2374 / 567 kj / kcal |
| tłuszcz | 37 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 21 g |
| węglowodany | 49 g |
| w tym cukier | 47 g |
| białko | 8,1 g |
| sól | 0,24 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Küfferle Czekoladowe marchewki Original, 4 szt. z pluszowym zajączkiem
Nowe artykułu na blogu:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.