Küfferle Świnki przynoszące szczęście, opakowanie 3 sztuki, 57 g
Szczęście do podjadania dla młodych i starych
9,76 zł 24,99 zł -61%
(171,23 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23%
Właściwości i zalety
- Delikatna czekolada mleczna
- Nadziewane migdałowym nugatem
- Na Sylwestra i inne okoliczności
Opis
Te urocze świnki z delikatnej czekolady mlecznej Küfferle nadziewanej kremowym nugatem migdałowym przyniosą szczęście nie tylko w Nowym Roku, a do tego wyśmienicie smakują!
| Nr art.: | XPI-LS-89017 |
|---|---|
| Zawartość: | 57 g |
| EAN: | 9003600890171 |
| Numer producenta: | 89017 |
| Marki: | Küfferle |
| Kraj związkowy: | Wiedeń |
| Ślady: | H - orzechy |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
| Smak: | mleczna czekolada , czekoladowy |
Składniki
cukier, 23 % migdały, masło kakaowe, olej palmowy, pełne mleko w proszku, odtłuszczone mleko w proszku, masa kakaowa, lakto-n-tetraoza (lnt), ekstrakt słodu jęczmiennego, Emulgator (lecytyna sojowa), Aromat, tłuszcz maślany (ghee), 31 % min. kakao w mlecznej czekoladzie, 21 % przynajmniej składniki mleka
Wartość odżywcza
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 2428 / 580 kj / kcal |
| tłuszcz | 40 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 17 g |
| węglowodany | 44 g |
| w tym cukier | 44 g |
| białko | 8,2 g |
| sól | 0,14 g |
Informacje prawne
| Odpowiedzialna firma spożywcza: | Lindt & Sprüngli (Austria) GmbH, Hietzinger Hauptstraße 1A, 1130 , Wien, Austria, www.lindt.at |
|---|
Pasujące produkty
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Küfferle Świnki przynoszące szczęście, opakowanie 3 sztuki
1 recenzja klienta w innym języku
| 5 gwiazdek | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 3 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 2 gwiazdki | | 0 | (0%) |
| 1 gwiazdka | | 0 | (0%) |
1 ocena
Brak opinii w języku: polski. Dostępna 1 recenzja w innym języku.
- Nie jest dostępna żadna recenzja
Ulubione kategorie:
Odkryj From Austria:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.