Soletti Goldfish Sesam, 100 g
Przekąska z sezamem
12,99 zł
(129,90 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 5%
Właściwości i zalety
- Wypiekane na złoty kolor
- Wyprodukowano w Austrii
- Z typowym pęcherzykiem powietrza
Pasujące produkty
Opis
Soletti Goldfish Sesam to chrupiąca przekąska w kształcie rybek, wzbogacona aromatycznym sezamem. Delikatnie prażone nasiona nadają jej subtelnie orzechowy smak i wyjątkowy charakter. Lekka, chrupiąca konsystencja sprawia, że jest idealna do podjadania o każdej porze. Produkt świetnie sprawdzi się jako przekąska na spotkania lub w ciągu dnia. To doskonały wybór dla osób ceniących klasyczne smaki z delikatnym, sezamowym akcentem.
| Nr art.: | KEL-10002246 |
|---|---|
| Zawartość: | 100 g |
| EAN: | 9000159745402 |
| Numer producenta: | 10002246 |
| Marki: | Soletti |
| Cechy produktu: | bez sztucznych barwników, bez wzmacniaczy smaku, Bez oleju palmowego |
| Kraj związkowy: | Styria |
| Informacja o przechowywaniu: | przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed światłem |
Składniki
Goldfish Sesam
mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, mak, 6 % sezam, środek spulchniający (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu), serwatka w proszku, maślanka w proszku
Wartość odżywcza
Goldfish Sesam
| Wartość odżywcza | na 100 g |
|---|---|
| Zawartość energetyczna / spalania | 1905 / 455 kj / kcal |
| tłuszcz | 19 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 1,7 g |
| węglowodany | 57 g |
| w tym cukier | 6,1 g |
| substancje balastowe | 4,3 g |
| białko | 11 g |
| sól | 2,8 g |
Podobne produkty
Recenzje naszych klientów
ocen klientów po polski dla Soletti Goldfish Sesam
Nowe artykułu na blogu:
-
Polska: Darmowa wysyłka standardowa od 229,00 zł
-
Darmowa
wysyłka zwrotna -
24 h Wysyłka
Więcej niż 5.850 art.